جمعه 27 مهر 1397


شركت پايدار بتن شرق از سال 1376 فعاليت خود را در زمينه توليد بتن آماده و قطعات بتني آغاز نمود و امروزه يكي از برترين شركت هاي توليد كننده بتن آماده و قطعات بتني عضو انجمن صنفي بتن مي باشد.
در طي اين سالها افتخار انجام پروژه هاي بزرگي را همچون قطار شهري مشهد، پل ميدان آزادي مشهد(شركت باني راه)، پل شهيد صياد شيرازي واقع در بزرگراه وكيل آباد مشهد(شركت جهاد نصر)، بتن ريزي هاي جاده طرقبه و شانديز مشهد(شركت نيكودژ) و پروژه مجتمع تجاري آلتون واقع در خيابان دانشگاه مشهد، تأمين ديوار پيش ساخته اداره راه و ترابري در كارنامه كاري خود داشته است.
با توجه به موقعيت مكاني بسيار مناسب و استراتژيك اين شركت كه در شهرك صنعتي توس واقع شده است مي توان گفت كه بيش از 70% از نياز بتني كارخانجات موجود در اين شهرك صنعتي توسط شركت پايدار بتن تأمين مي شود و با امكانات و تجهيزات موجود روزانه قادر به توليد و تحويل 500 متر مكعب بتن به مشتريان مي باشد.
شركت پايدار بتن شرق در راستاي برنامه هاي توسعه خود در ارائه محصولات جديد، تحقيقات بسياري در زمينه بتنهاي رنگي، بتن سبك، بتن سخت و بتن هاي تزئيني و دكوراتيو داشته است و امروزه موفق به توليد ديوار پيش ساخته طرحدار دو رو نما با رنگهاي بسيار زيبا و طراحي جذاب و نيز اجراي بتن كف و بتنهاي تزئيني شده است كه مورد استقبال فراوان مشتريان قرار گرفته است.
اين شركت در راستاي كسب موفقيت هاي پي در پي، در سال 1388 موفق به اخذ گواهينامه اجراي بتن هاي تزئيني و رنگي در كف سازي به روش استمپ از شركت Increte Systems در كشور امريكا شد.
هدف اصلي مجموعه مديران و پرسنل شركت پايدار بتن شرق، ارتقاء روز افزون توانمندي ها در ارائه محصولاتي با كيفيت برتر و خدمت رساني مطلوبتر به جامعه و رضايتمندي مشتريان مي باشد كه با ياري خداوند تاكنون در اين مسير گام نهاده و از اين پس نيز ادامه راه خواهد داد.

طراحی و اجرا : کارکیا