آلاچیق

آلاچیق چیست؟

 

اگر در میان تمام المان‌های موجود در باغ، باغچه یا حیاط‌تان، یک المان معماری وجود داشته باشد که بتواند زیبایی و یک منظره عالی را به خانه و ویلای شما اضافه کند، آن المان آلاچیق (Gazebo) خواهد بود. فضای باز و منظره همه جانبه‌ای که چنین ساختاری به شما ارائه می‌دهد، می‌تواند وقت گذراندن در محیط سرسبز و طبیعت باغ، ویلا و حیاط ساختمان شما را بیش از پیش لذتبخش کند. این ساختارهای عمارت مانند نیمه باز، با هر عنوانی (آلاچیق، کلاه فرنگی، پرگولا، سایبان یا پاگودا)، سرپناه‌هایی هستند برای شما در مقابل آفتاب و باران. همه عاشق ایده بودن در فضای باز و لذت بردن از طبیعت اطرافشان هستند، جایی که فرصت می‌کنند از سرسبزی درختان و گیاهان، منظره‌های دلنشین اطراف، گرمای دلچسب تابستانی، هوای دلنشین بهاری، باران‌های گاه به گاه پاییزی و یا نشستن در کنار آتش در سرمای زمستانی لذت ببرند. به همین خاطر است که طراحی و ساخت آلاچیق یکی از اصلی‌ترین موارد در محوطه سازی و حیاط سازی برای هر ساختمان و یا ویلا است. اما مانند هر بخش دیگری در معماری، ساخت آلاچیق هم نیازمند توجه به اصول مهمی است؛ به همین دلیل باید این کار را به دست افراد حرفه‌ای بسپارید تا بهترین نتیجه را دریافت کنید و فضایی منحصربه‌فرد، جذاب و زیبا در محل زندگی‌تان داشته باشید.

 

آلاچیق پیش ساخته

این مدل همانطور که از نامش پیداست در کارگاه ها و مراکز تولید ساخته می شود. برای اطلاع از قیمت آلاچیق پیش ساخته ارزان می توانید با مشاورین شرکت تماس برقرار کنید.

 

 

مطالب مربوط

کفپوش کابین آسانسور

کفپوش کابین آسانسور

کفپوش کابین آسانسور   کفپوش کابین آسانسور   کفپوش کابین آسانسور متناسب با نوع و طرح داخلی کابین تعیین می‌گردد. تعیین کفپوش مطلوب برای کابین یکی‌از

ادامه مطلب »
کوبیک چیست؟

کوبیک چیست؟

کوبیک چیست؟     کوبیک چیست؟   کوبیک چه می باشد؟ کوبیک نوعی سنگ میباشد که از سالیان پیش برای سنگ فرش خیابان ها ،

ادامه مطلب »
انواع سنگ مشکی

انواع سنگ مشکی

انواع سنگ مشکی   انواع سنگ مشکی انواع سنگ مشکی و کاربردآن سنگ گرانیت یکی‌از بزرگترین سنگ های ساختمانی مو جود در سطح زمین است.

ادامه مطلب »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *