درباره ما

شرکت پایدار بتن شرق در سال 1376 فعالیت خود را در زمینه تولید بتن آماده و قطعات بتنی پیش ساخته آغاز نمود و در حال حاضر با عضویت در انجمن صنفی بتن خراسان رضوی، بعنوان یکی از برترین شرکت های تولیدکننده ، در این حوزه فعالیت می کند. با توجه به موقعیت مکانی بسیار مناسب و استراتژیک آن می توان گفت که این شرکت تامین کننده بیش از 80 درصد از نیاز بتنی کارخانجات موجود در شهرک صنعتی طوس و شهرهای ییلاقی طرقبه و شاندیز بوده است. با توجه به امکانات و تجهیزات موجود، این کارخانه روزانه قادر به تولید و تحویل 2000 مترمکعب بتن آماده به مشتریان می باشد.

 شركت پايدار بتن شرق در راستاي برنامه هاي توسعه خود در ارائه محصولات جديد، تحقيقات بسياري در زمينه بتن هاي رنگي، بتن سبك، بتن سخت، بتن هاي تزئيني و دكوراتيو داشته است و امروزه موفق به توليد ديوار پيش ساخته طرحدار دو رو نما با رنگ هاي بسيار زيبا و طراحي جذاب و از طرفی اجراي بتن كف و بتن هاي تزئيني شده كه مورد استقبال فراوان مشتريان قرار گرفته است. فعالیت در این حوزه، منجر به كسب موفقيت هاي پي در پي گردیده که از جمله آن ها میتوان به اخذ گواهينامه اجراي بتن هاي تزئيني و رنگي در كفسازي به روش استمپ از شركت Increate Systems  كشور آمریکا، در سال 1388 یاد کرد. لازم به ذکر است اجرای بتن دکوراتیو برای نخستین بار در شهر مقدس مشهد توسط نیروهای کارآزموده و مبتکر شرکت پایدار بتن شرق انجام گردیده است.

هدف اصلي مجموعه مديران و پرسنل شركت پايدار بتن شرق، ارتقاء روز افزون توانمندي ها در ارائه محصولاتي با كيفيت برتر و خدمت رساني مطلوبتر به جامعه و رضايتمندي مشتريان مي باشد كه با ياري خداوند تاكنون در اين مسير گام نهاده و از اين پس نيز ادامه راه خواهد داد