امروزه در کشورهای پیشرفته صنعتی، به جهت صرفه جویی در زمان، استفاده از مصالح پیش ساخته در ساخت و ساز و انبوه سازی امری ضروری تلقی می شود. در این راستا شرکت پایدار بتن شرق در اقدامی نوین، با استفاده از بهترین مصالح و با تجهیزات مدرن اقدام به ساخت انواع ملات و بتن آماده نموده است که منجر به صرفه جویی در زمان و کاهش چشمگیر هزینه ها گردیده است.

نام و کد محصول: ملات بنایی M.C.12MP

توضیحات : ملات بنایی M.C.12MP یک ملات پایه سیمانی است که می­تواند برای انواع کاربرد­های مهندسی بکار برده شود. این محصول یک ملات از پیش اختلاط یافته می باشد و موارد مورد نیاز در استاندارد EN 998-2 و استاندارد ملی ایران به شماره  706-2  را پوشش داده که به دلیل سادگی و سهولت کاربرد، موجب افزایش سرعت اجرا می­شود. ملات بناییM.C.12MP برای چسباندن انواع آجر، بلوک سفالی، بلوک سیلیکاتی، بلوک سیمانی و بلوک­های لیکا به منظور ساخت دیوار تیغه یا نما به کار می­رود. همچنین برای فرش کردن کف با موزائیک  و آستر سیمانی قابل استفاده می باشد. این ملات دارای دوام زیاد و کاربرد آسان است و تنها با افزایش آب آماده مصرف می گردد.

 عنوان مزیت ها و توجیه اقتصادی محصول

روش مخلوط کردن و آماده سازی

ملات بناییC.12MP باید بمدت ۶ تا ۸ دقیقه مخلوط شود. برای کارهای کوچک می توان از همزن برقی روی دریل استفاده نمود. زمان مصرف ملات آماده شده در درجه حرارت زیر ۲۵ درجه سانتیگراد ۲ ساعت و در دمای ۳۵-۲۵ برابر 5/1 ساعت و در دمای بیشتر از ۳۵ درجه ۱ ساعت است.

مقادیر مصرف

مقدار مصرف به نوع و اندازه قطعات و پهنای بند بستگی دارد . طبق بررسی های صورت گرفته جهت ساخت یک مترمربع دیوار با بلوک سیمانی ضخامت لایه ملات 5/1 سانتی متر حدود 25 کیلوگرم ملات لازم است.

نگهداری

ملات بنایی در پاکت­های 25 کیلویی عرضه می­شود. لازم به ذکر است: پاکت­های سربسته در هوای خشک و مشروط بر چینش حداکثر ۸ پاکت بر روی هم و فاصله 10 سانتی­متر از کف تا یک سال در انبار سرپوشیده قابل نگهداری است.

مشخصات فنی محصول

 

موارد ایمنی

بدلیل وجود سیمان, ملات بازی بوده و سبب خارش پوست و غشاء مخاط بینی می­شود. از تماس غیر ضروری با پوست خودداری گردد. در زمان مصرف از عینک و دستکش استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *