نشست با موسسه آموزش عالی اقبال لاهوری

برگزاری جلسه هم اندیشی شرکت پایدار بتن شرق و موسسه آموزش عالی اقبال لاهوری

جلسه هم اندیشی اعضای واحد تحقیق و توسعه شرکت پایدار بتن شرق با حضور معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی، مدیر گروه عمران، و نماینده دفتر ارتباط با صنعت موسسه آموزش عالی اقبال لاهوری برگزار گردید. در این جلسه به بررسی عوامل موثر بر آینده کاری دانش آموختگان دانشگاه پرداخته و راهکارهای مرتبط با آن مورد ارزیابی قرار گرفت. ارتباط دانشجویان و اساتید و بهره گیری از علم و تکنولوژی در صنعت و از طرفی ارتقا روز افزون دانش و تکنولوژی محور اصلی این هم اندیشی قرار گرفت. در ادامه آقای دکتر مهدی نیکویی نسبت به حمایت از پروژه­های پژوهشی دانش آموختگان و دانشجویان ابراز علاقه مندی نمود و این موضوع را در دستور کار اعضای واحد خود قرار داد. در نهایت آقای دکتر آذرباد انعقاد تفاهم نامه فی مابین این واحد صنعتی و دانشگاه را از موارد مهم و حائز اهمیت برشمردند و این مورد را گامی نوین در راستای اعتلای علمی و صنعتی دانستند.

مطالب مربوط

کفپوش کابین آسانسور

کفپوش کابین آسانسور

کفپوش کابین آسانسور   کفپوش کابین آسانسور   کفپوش کابین آسانسور متناسب با نوع و طرح داخلی کابین تعیین می‌گردد. تعیین کفپوش مطلوب برای کابین یکی‌از

ادامه مطلب »
کوبیک چیست؟

کوبیک چیست؟

کوبیک چیست؟     کوبیک چیست؟   کوبیک چه می باشد؟ کوبیک نوعی سنگ میباشد که از سالیان پیش برای سنگ فرش خیابان ها ،

ادامه مطلب »
انواع سنگ مشکی

انواع سنگ مشکی

انواع سنگ مشکی   انواع سنگ مشکی انواع سنگ مشکی و کاربردآن سنگ گرانیت یکی‌از بزرگترین سنگ های ساختمانی مو جود در سطح زمین است.

ادامه مطلب »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *