چشم انداز شركت

شرکت پایدار بتن شرق درصدد است تا با بهره گیری از دانش، فناوری، تجربه ارزشمند و سوابق درخشان خود در حوزه بتن و محصولات بتنی و از طرفی با اتكاء بر نيروي انساني مجرب، توانمند، متخصص و متعهد گامی بزرگ در راستای تامین نیاز بازار موجود با انواع بتن های آماده، بتن های خاص و قطعات بتنی در بازارهای خراسان و همچنین استان ها و کشورهای همجوار برداشته و بعنوان یکی از شرکت های پیشتاز در عرصه های مختلف این تکنولوژی باشد.
 این شرکت در راستای دستيابي به اين مهم، شاخص ترین شايستگي هاي خود را تلاش، تخصص، تعهد، نوآوری، مسئوليت پذيري و نیک نامی مي داند.

رسالت شركت

 شرکت پایدار بتن شرق رسالت و هدف اصلی خود را بهره گیری از دانش نوین در این تکنولوژی در راستای  توليد بتن های آماده، قطعات پيش ساخته بتني و توليد بتن هاي خاص مي داند. بدین منظور با همکاری تمامي پرسنل فني متخصص و متعهد، جوان و کارآزموده و بكارگيري دانش فني و نوین، سعي در گسترش تكنولوژي روز، فرهنگ بكارگيري صحيح بتن، توليد و ورود به عرصه بتن هاي خاص، گامی در  بهبود و افزایش دوام و بهره وری سازه ها بنماید. تا ضمن تامين نيازهاي موجود در راستای آباداني شهر و كشور عزيزمان گام بردارد. كيفيت بالا در کنار بکارگیری علوم و تکنولوژی های نوین و تعهد در حسن انجام کار و در نهایت قیمت مناسب، غایت نهایی اين مجموعه بوده و همواره در جهت بهبود مستمر در انواع زمينه های موجود در حوزه توليد بتن و انواع قطعات را در دستور كار خود قرار داده است.